Massale deelname enquête Tubantia over vuurwerkverbod

Scav

VWC Moderator
Forumleiding
Massale deelname enquête Tubantia over vuurwerkverbod

ENSCHEDE - De vraag of er een vuurwerkverbod moet komen, leeft enorm in Twente en de Achterhoek. De enquête die deze krant via haar website hield, is 20.514 keer ingevuld. De resultaten ervan worden in november bekend gemaakt.

Gemeenten mogen sinds juni zelf bepalen of ze het afsteken van vuurwerk tijdens de jaarwisseling verbieden. Nog geen gemeente heeft zich uitgesproken voor zo’n verbod. Wel zijn er in onder meer Rijssen-Holten en Enschede gebieden aangewezen die vuurwerkvrij moeten blijven. Mensen konden via de enquête aangeven of ze voor of tegen een verbod zijn. Maar ook of ze een centrale vuurwerkshow ergens in de stad een goed alternatief vinden.

Gesloten
De digitale vragenlijst van Tubantia werd uiteindelijk dik 20.000 keer ingevuld. Dat is ruim vier keer meer dan vooraf op was gerekend. Ook andere kranten van de Persgroep hielden een enquête. In totaal deden daar 157.573 mensen aan mee. De enquête is inmiddels gesloten.

Bron
 
Poe, ben er bang voor. Maar wel erg nieuwsgierig wat de media voor elkaar heeft gekregen.
 
Ik heb het idee dat de kranten alles weer op de spits proberen te drijven. Heb inderdaad bij mijn lokale persgroep-krant weken lang advertenties gezien omtrent een vuurwerkverbod. Maargoed, eerst hebben we dat gruwelijk racistisch sinterklaas-festijn nog dat om zeep geholpen moet worden.
 
Alle media hebben maar 1 doel, haat en verdeeldheid zaaien. Dus dit zal wel niet anders zijn. Zelfs al is t resultaat positief voor ons, ze moeten en zullen het negatief maken, want dat levert geld op!
 
Back
Bovenaan