marfa firework te maasmechelen

Status
Niet open voor verdere reacties.
ben dus vandaag ook maar eens gaan kijken naar de fireworkshop in maasmechelen waar iedereen het over heeft, en jahoor tis meer dan de moeite waard!!:)

Mocht vrijblijvend rond kijken zonder dat er aangedrongen werd tot kopen en veel uitleg gekregen van de baas zelf "fabio"!!

Na een deel materiaal te hebben gekocht heb ik een doosje nukes en
mammoth voor niets erbij gekregen!!
Op een ander is dit niet waar..................:D

troeven van marfa zijn zeker de mooie prijzen, grote collectie, goede service.

industrielaan 101
3630 maasmechelen
 
jha hij is gewoon open...ga daar binnekort maar eens even de mascaleda halen..zag net een mov op youtube..damn dt ding gaat hard :D
 
Ze verkopen er momenteel de gehele Original Collectie en een aantal cakes en pijlen pakketten van Tristar. Prijzen komen overeen met de advies prijzen van Original zelf. Tevens geld er een korting van 15% bij aankopen boven de 100,- euro.

De winkel zelf is in zekere zin vergelijkbaar met de panden van Original, Edruco, Salon Roger en dus ook gelegen op een industrie terrein. Dus geen klein winkeltje waar je nauwelijks je kont kunt bewegen.
Qua collectie zijn met hun Original lijn (dit jaar) dus niet vernieuwend, maar zeker wel een aanwinst voor de grensregio in Belgisch/Nederlands Limburg en met de eigenaar zelf valt goed te praten. Goede klantvriendelijke houding.
Dit zal nog wel eens een interessante zaak kunnen worden.

Er is een filmpje gemaakt van de zaak. Daar komt PyroteamZuid vanavond of morgen wel mee.
 
Zeker een leuke vuurwerk zaak Marfa Fireworks :wink:
Vooral de plannen voor volgend jaar zijn erg leuk.
Een eigen vuurwerk lijn o.a

Nou heb ik ook nog wat foto's voor jullie :D


DSC00670.jpg

DSC00667.jpg

DSC00671.jpg

DSC00673.jpg

DSC00672.jpg

DSC00665.jpg

DSC00666.jpg

DSC00674.jpg

DSC00669.jpg
 
Ik heb een folder in de bus gekregen van Marfa en de 100k kost 75 euro of 79 weet ik niet meer uit mijn hoofd. Maar ze hebben een leuk aanbod.
 
Ik heb een folder in de bus gekregen van Marfa en de 100k kost 75 euro of 79 weet ik niet meer uit mijn hoofd. Maar ze hebben een leuk aanbod.

Ja en ik ook. Maar is dit aanzet tot illegale koop?

Want niets vermoedende Nederlanders halen daar hun vuurwerk en worden aangehouden. Ik vind dit misleidend. De ondernemer kan jet het niet echt kwalijk nemen want die wil gewoon verkopen maar de overheid hier staat dit soort pratijken wel toe en is dus medeverantwoordelijk voor de import van illegaal vuurwerk.

Als de coffeeshops nu folders in België zal verspreiden denk ik dat je zo een rel hebt. Nu 5 gram wiet voor maar 2,50! :D
 
Ik denk dat deze reclamefolder op het randje van regel en wetgeving is. Maar iedereen is verantwoordelijk voor zijn eigen daden. Je weet immers dat vuurwerk uit belgie door nederland als "illegaal" wordt gezien.
 
Nog nooit controle gezien maar zegt niet dat het er niet is. Altijd een risico zeker nu nog, en ook politie agenten hebben dit foldertje gehad. Dus misschien denkt de politie zuid-limburg nu van. Ach kom, give it a shot. We gaan eens een paar daagjes staan ;)
 
Wel raar dan dat ik via mail en tel geen contact krijg en als ik het pand bezoek er niemand aanwezig is. Alles achter de showroom ziet er als een bouwval uit. Bunkers die half af zijn....
 
Wel raar dan dat ik via mail en tel geen contact krijg en als ik het pand bezoek er niemand aanwezig is. Alles achter de showroom ziet er als een bouwval uit. Bunkers die half af zijn....

Inderdaad raar, aan die foto's van Pyroteamzuid genomen in december is ook al te zien dat die bunkers totaal niet af zijn. Vaag dat er niet wordt gereageerd op email en telefoon en jammer ook. De zaak ziet er best toppie uit als je de foto's bekijkt. Enige irritante is dat er geen prijzen worden vermeld.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Back
Bovenaan