Man aangehouden voor vuurwerk door brievenbus gooien

DW2000

VWC lid
Gemert - De politie heeft maandagochtend rond 8.00 uur een 40-jarige man uit Gemert aangehouden in zijn woning.

De man wordt ervan verdacht dat hij in de nacht van 30 op 31 december 2013 vuurwerk door de brievenbus van een woning aan de Drossard Meijerstraat heeft gegooid. De ontploffing die dit veroorzaakte in de hal van de woning leverde veel schade op. De bewoners, die boven lagen te slapen, bleven ongedeerd. Uitgebreid onderzoek van de politie leidde tot de aanhouding van de 40-jarige verdachte. Hij is in verzekering gesteld voor verder onderzoek.
bron
 
Lekker laten zitten en opdraaien voor alle kosten.
Kom op zeg, 40 jaar, waar zit je dan met je verstand.
 
Hij word verdacht,hij is nog niet veroordeeld.
Dus staat niet vast dat hij het heeft gedaan.
 
Lekker laten zitten en opdraaien voor alle kosten.
Kom op zeg, 40 jaar, waar zit je dan met je verstand.

En toch lees je dit soort berichten vaker dat er volwassenen bij betrokken zijn. Net als knutselen met vuurwerk je ook vaker leest dat het volwassenen zijn. Ik denk dat het een vooroordeel is dat het juist alleen pubers dit doen.

Maar zoals Nismo ook zegt: Verdachte. Dit betekent nog niets, ALS die het gedaan heeft moeten ze hem hard straffen maar dat moet nog uitgezocht worden en de rechter moet daar over oordelen
 
Back
Bovenaan