Lesli Vuurwerk ontwikkelt vuurwerktrends

pyromaniac

VWC lid
Groothandel Lesli Vuurwerk is het hele jaar door bezig met het bedenken van nieuwe vormen en kleuren, ritmes en pakketten vuurwerk. Dit heeft voor 2009 weer een aantal vuurwerktrends opgeleverd. Zo zijn er vuurwerkpakketten in clubkleuren, bijvoorbeeld het PSV-pakket met rood-wit sierwerk en het NEC-pakket vol groen-rood.

Een andere trend zijn de budgetpakketten voor de wat smallere beurs en geluidarm siervuurwerk voor dierenliefhebbers. Een supertrend is volgens Lesli-directeur Leo Groeneveld vrouwenvuurwerk. Hiervoor zijn bijvoorbeeld wenspijlen bedacht, waarmee een wenskaart de ruimte in gestuurd kan worden. Voor elke verkochte vuurpijl doneert Lesli 1 euro aan de Stichting Doe Een Wens. Een ander vrouwenproduct zijn de geluksballonnen die brandend kunnen worden opgelaten.

Lesli Vuurwerk is van de twaalf importeurs van Nederland de grootste met een marktaandeel van circa 30%. De Nederlandse vuurwerkmarkt is volgens Groeneveld naar schatting goed voor een kassaomzet van 70 miljoen euro. Nederland is bovendien de nummer vijf wereldwijd wat de import van vuurwerk betreft.

http://www.mdweekly.nl/923431/lesli-vuurwerk-ontwikkelt-vuurwerktrends
 
Back
Bovenaan