Krimpense vuurwerkdiscussie smeult voort

ylke

VWC lid
KRIMPEN AAN DEN IJSSEL - De oproep van de lokale partij Stem van Krimpen om mee te denken over nieuwe regels voor vuurwerk, heeft tientallen reacties opgeleverd. Fractievoorzitter Bert Luijendijk: "Voor ons zijn deze reacties aanleiding om direct na de raadsverkiezingen het bespreken van een wijziging in het vuurwerkbeleid op de agenda van de gemeenteraad te plaatsen."


"De door ons geopende vuurwerkdiscussie heeft vele tientallen reacties van onze inwoners opgeleverd. Uit de meeste reacties spreekt vooral de zorg die men heeft over de eigen veiligheid en die van anderen zoals kinderen en jongeren', geeft Bert Luijendijk aan. "Door velen is eveneens de hinder en overlast genoemd, niet in de laatste plaats voor de dieren. Bepaald niet eensluidend is er gereageerd op onze vraag ‘hoe zouden we het tijdens de volgende jaarwisseling moeten doen’. De meningen hierover liepen uiteen van ‘totaal verbieden’ tot ‘er helemaal niets aan veranderen’. Maar daartussenin een groot aantal ideeën over de wijze waarop het anders georganiseerd kan worden."

De fractie van Stem van Krimpen heeft hier nota van genomen en is tot de conclusie gekomen dat de zorg die men heeft over de eigen veiligheid en die van een ander, alsmede de veel optredende hinder en overlast, om een gewijzigd beleid vraagt. "Wij zijn uiteraard blij dat ernstige verwondingen zich niet hebben voorgedaan in onze gemeente en de materiële schade beperkt bleef tot zo’n zesduizend euro, maar dat biedt geen garantie voor de komende jaarwisseling", zo benadrukt Luijendijk.

Stem van Krimpen geeft aan dat er juist nu ruimschoots de tijd is om in de plaatselijke politiek hierover van gedachten te wisselen en om nog voor de komende jaarwisseling een nieuw beleid te hebben voor het afsteken van vuurwerk. De fractie van Stem van Krimpen wil de discussie over het vuurwerkbeleid direct ná de komende gemeenteraadsverkiezingen op de agenda van de gemeenteraad zetten.

Bron
 
haha 10 tallen reacties op hoeveel inwoners?

Dat zijn denk ik zo'n dertig reacties op een inwonersaantal van bijna 29.00, als ze het zo zouden formuleren danga je waarschijnlijk lachen maar op de manier hoe het in het artikel staat komt het weer overweldigend over, dit noemt men n de volksmond een vorm van manipulatie :frusty:
 
inwoneraantal krimpen 28824
tientallen kunnen er in het slechtste geval voor ons 99 zijn.
kom je aan het simpele rekensommetje 28824 / 99 = 291
dus in het voor ons slechtste geval 1 op de 291 mensen in krimpen die gereageerd heeft.
Zullen we maar een hele traditie van de kaart vegen voor ongeveer 0.3% van de mensen die last heeft van een knalletje her en der???
 
Ik denk dat er in de gemeenten vergadering had moeten staan,want ze vragen niets aan de (gewone)burger om mee te denken over een probleem wat zij ondervinden.
Dan is tientallen wel weer veel aangezien ze met een man of 30 daar zitten.
 
Back
Bovenaan