Happiness (zo te zien origineel label)

Artikelnummer: 220
Artikelnaam: Happiness
Bruto Gewicht: -
Netto Kruitgewicht: -
Aantal Schoten: 1
Caliber: - mm
Effectomschrijving: 4 stuks in doos
Tijdsduur: - sec.
Stijghoogte: -
Richtprijs: Rond de €2,50,- euro bij enkele Vulcan dealers

Zo te zien zijn dit de welkbekende fontijntjes met volgens mij het originele Red Lantern label en doos.

Onder andere te koop bij: www.vuurwerkbestelling.nl
Afbeelding afkomstig van Vulcan: https://www.vulcaneurope.eu/consumer/nl/product/21/happiness

220_1.png
 
Zou heel leuk zijn. Zo zien ze eruit zoals ik ze vroegah altijd kocht. En als de uitwerking nou ook nog ff net zo is als toen dan zijn t toppers.
 
Leuk deze oldskool producten, ik zag bij mijn dealer ook nog de toverfonteinen liggen.

Die toverfonteinen zijn nooit echt weggeweest. Er was altijd wel een importeur te vinden die ze had. Meestal Mercurius Vuurwerk of Wolff Vuurwerk. Bij deze laatste waren ze volgens mij te vinden in het assortiment "Assortiment A" of het "Vader en Zoon pakket".

Zoals op de foto ga je ze denk ik niet krijgen. Ze zullen er heel waarschijnlijk anders uitzien.

Ik denk dat dat wel goed zit. Als ze deze fonteinen een hip label hadden gegeven om mee te liften met het hippe gebeuren, hadden ze wel de juiste productafbeelding erbij gezet.

Ik vraag mij af waar deze fonteinen vandaan komen. Red Lantern, produceren die nog wat of is het logo geleend?
 
Ik zie deze nog staan bij vuurwerk Almere haven.
Kan iemand hierboven uitleg geven, hoe vulcan ze uitgeleverd heeft?
 
Ze zijn sws niet van red lantern. Hier is al meermaals navraag over gedaan bij winkeliers en de importeur.
 
Deze heeft vuurwerkbestelling al een aantal jaren als productfoto op hun sites staan. Je krijgt ze helaas in een heel andere verpakking als dat je gehoopt zou hebben.
 
Snap ook niet dat ook niet één importeur gewoon van het gat in de markt gebruik maakt (ja Katan misschien) die gewoon producten met oldschool labels gaat importeren. Denk dat het de consument niet zoveel uitmaakt.
 
De vraag over de uitwerking moge duidelijk zijn. Er kan er nog steeds niet 1 tippen aan het origineel uit de jaren 70/80.
 
Back
Bovenaan