Geef uw mening: Geen vuurwerk? Goed idee!

Nou, dit is geen mening geven, want dit is letterlijk al een feit wat er staat. Had het vraagteken achter het woord idee gezet ipv dat uitroepteken :angry:
 
Dus in plaats van een plaatje van mooi legaal siervuurwerk kiest men voor een afbeelding van een illegale rokende Cobra 6. Top Nicole Roelands, toch niet goed opgelet op de FHJ, dan zou je toch moeten weten dat framing uit den boze is.
 
Ik heb er maar een keer een flinke mail naar toegestuurd. Precies wat je zegt Arjan. Waarom vragen ze hier in godsnaam een mening. Ik ben bang dat de Pravda er niks mee doet, maar ik ben het even kwijt dat manipulerende groepje wat zich journalist noemt.
 
Ook ik heb een flink stuk geschreven, maar ergens denk ik dat een goede pro-vuurwerkmening niet geplaatst wordt. Dat is namelijk niet boeiend. Maar we gaan het zien!
 
Back
Bovenaan