Fireval No. 16 - GBV-WECO Fireval 2018 - Compound

pyrofan#1

VWC lid
Geef jouw mening over onderstaand artikel, deze zullen bekeken worden door de heren van GBV-WECO en meegenomen worden in hun beoordeling. Heb je suggesties over bijvoorbeeld tempo of volgorde, plaats ze zeker!

Je zal het beoordelen op basis van een film welke is geschoten op afstand. Het kan zijn dat kleuren en effecten minder duidelijk overkomen dan in werkelijkheid, houd hier zelf rekening mee, GBV-WECO doet dat ook.


Netto Kruitgewicht: 915 gram
Aantal Schoten: 50 schoten - COMPOUND
Richtprijs: €74,99
 
Ik vind de prijs zo gek nog niet. En de effecten erg mooi. Maar ik ben een sucker voor blauw, goud en flower crown effecten.

Omgerekend betaal je 1,49 per schot en 37,45 per cake (er van uitgaande dat dit 2x25 is) Met 18,3 gram per schot lijkt het mij een goed gevulde cake en krijg je voor de verrassing een keer wel waar voor je geld bij gbv.

Ik vind dit dus wel een aantrekkelijk product. Mede door de eenvoud. 3 soorten goud en alleen een beetje blauw als kleur. Niet te veel en niet te weinig maar gewoon goed.
 
Back
Bovenaan