EOD brengt illegaal vuurwerk tot ontploffing

kwintos

VWC lid
MIDDELBURG - Een 19-jarige man uit Middelburg werd maandagnacht rond 00.45 uur aangehouden na het aantreffen van illegaal vuurwerk in een garage bij een woning. De EOD heeft het vuurwerk vanmorgen tot ontploffing gebracht in Ritthem.

Agenten stelden een onderzoek in nadat er informatie was binnengekomen over mogelijk bezit van (illegaal) vuurwerk. De man overhandigde desgevraagd dozen en plastic tassen met illegaal vuurwerk. Het ging in totaal om circa 40 kilo. Al het vuurwerk werd in beslag genomen. De Middelburger werd aangehouden.

De politie heeft de hulp ingeroepen van de Explosieven Opruimingsdienst Defensie (EOD) voor een nader onderzoek van het vuurwerk. Een deel van het vuurwerk werd vanmorgen op het strand bij Ritthem tot ontploffing gebracht.

Video is te zien als je de link aanklikt.

Bron:http://www.hvzeeland.nl/nieuws/28071-eod-brengt-illegaal-vuurwerk-tot-ontploffing/
 
Echt een mega explosie levensgevaarlijk!De grootste knal komt nog van het stuk c4 wat ze er bovenop hebben geplakt waarschijnlijk. :`)
 
Echt een mega explosie levensgevaarlijk!De grootste knal komt nog van het stuk c4 wat ze er bovenop hebben geplakt waarschijnlijk. :`)

Wel een goedkope oefening voor de EOD. Hoeven ze geen *PANG!* te roepen. Best een goede oplossing dus.
 
Hoezo eigenlijk de eod???? Als ik de arno bontes van deze wereld moet geloven sommige ruggeprikkers op deze site de oogartsen en specialisten alsmede albert verlinde , hoef je dit vuurwerk toch alleen maar op het strand neer te leggen omdat als het het schudden in de truck overleeft het toch spontaan ontploft???.als de voorlichting van bovenstaande heren moet geloven is het toch zooooooo gevaarlijk dat het spontaan ontploft als je er naar kijkt???????of vertrouw ik nou teveel op de specialistische informatie. Mijn geliefde gevaarlijke oldskool vuurwerk is as we speak vanuit china op weg naar olen, het zal het toch wel halen ik maak mij toch zorgen zo'n schip schut nogal nounou t zal mij benieuwen.
 
Back
Bovenaan