Engelsen zijn terug op Vuurwerkfestival

moontan

VWC lid
woensdag 15 augustus 2007
Engelsen zijn terug op Vuurwerkfestival

De internationale vuurwerkshow in Scheveningen knalt als nooit tevoren.
Hoewel er zwaarder vuurwerk dan in voorgaande jaren wordt afgestoken, is de show volgens organisator Ben Vermijs veiliger. De afsteeklocatie is voor het eerst op een ponton op zee, ver verwijderd van het publiek dat het spektakel vanaf de boulevard bekijkt. „Geen mens zal hierbij op of rond het ponton aanwezig zijn,’’ aldus Vermijs.

De voorgaande jaren diende een stalen eiland van de pier als lanceerbasis. Door nu gebruik te maken van een locatie die verder van het publiek is verwijderd, kan er vuurwerk van een zwaarder kaliber de lucht in.

Het festival beleeft zijn 28ste editie en duurt drie dagen. Voor het eerst sinds jaren is er weer een Engelse inzending. Brazilië opent vanavond om 22 uur het evenement waar zes landen aan meedoen. De Zuid-Amerikanen brengen een temperamentvolle show waarin de kleuren van de landsvlag (groen en geel) zijn verwerkt. Om 23 uur volgen de Duitsers. Vrijdagavond zijn er shows uit Spanje en China, zaterdag sluiten Groot-Brittannië en Nederland het festijn af. De organisatie hoopt op beter weer dan vorig jaar. Toen viel de show letterlijk en figuurlijk in het water.

Zie ook: www.vuurwerkscheveningen.nl



Copyright Algemeen Dagblad
 
Ja het AD heeft zo weer wat om te schrijven over het eigen gesponsorde evenement.

Eigenlijk zouden we eens een reactie op de facade van het vuurwerkfestival moeten sturen. Ben benieuwd of ze gaan voor een degelijke column of kiezen om de kritiek te verzwijgen in verband met de belangen die het AD zelf heeft bij dit festival.
 
Daar ben ik het wel mee eens ja. Waarom proberen ze niet wat meer sponsors te vinden en dan een ECHT festival organiseren.

Ik denk dat de buitenlandse bedrijven stijl achterover slaan als ze al die regels horen :bonk: :D
 
Back
Bovenaan