[DEMO] Vuurwerkdemo Fireworks for All: zaterdag 1 september 2018

Prima demo gezien.
Er zaten leuke producten tussen, waarvan de hele felle kleuren mij positief opvielen.
Natuurlijk niet van alles werd ik blij, maar ik heb wel een aantal mooie producten gezien.

Super mooie finale gezien, erg fraai en het schietveld was uitstekend geschikt voor de bijna verticale mines.
Dat ik een stukkie naar achter moet lopen, dat had ik er dubbel en dwars voor over.

Fireworks 4 all en de schieters van Royal bedankt voor de mooie demo, de saté en de goodybag.
 
Gaaf, een warm welkom als liefhebber en met goodiebag, tof!
Hapje eten en wat drinken, was allemaal lekker en goed geregeld, de busrit naar het veld was een verrassing, netjes hoor!

Verder mooie producten gezien, wel her en der een iets te lage bombette, nog wat vochtig van de tocht? Morgen eens rustig de filmpjes bekijken, want er zaten een aantal hele mooie losse cakes en boxen tussen.
De finale was heel erg tof, voor mij de eerste pyromusical dus erg genoten!

Bedankt voor de gastvrijheid als niet winkelier en hopelijk tot de volgende keer!

Puntje van verbetering? De wc :D
 
Laatst bewerkt:
Kon er helaas niet bij zijn maar als ik het zo zie en bekijk was t mooi om mee te maken en goed geregeld ook dat doen ze toch maar mooi voor de freaks, petje af ervoor!! En nog een aantal mooie producten ook...Top!
 
Heb gister de demo via live stream gevolgd. Zitten mooie producten bij. Enkele producten sprongen er voor mij uit.

- Lady of the night ook vanwege de onverwachts prachtige finale. Een chry cake die echt doorgaat zonder dat er donkere lucht tussendoor te zien is.

- ride of the crusaders vanwege zijn mooie effecten, mooie variatie aan shapes en heerlijk opbouwend tempo.

- sky Princess prachtige effecten, harde burst mooie tempo wisselingen. De sky Princess had ik vorig jaar in mijn collectie. Op film lijkt ze het al goed te doen maar in de straat heeft zij me zeer positief verrast. Prachtig!

Hoe is de burst van de andere producten? Kan iemand die live op de demo is geweest hier wat over zeggen?

Puntje van verbetering, ja zoals eerder gezegd meer variatie in effecten. Maar fireworks for all is nog een zeer jong bedrijf en denk dat het helemaal goed gaat komen. Ik denk, een mooie aanvulling in vuurwerkland :)

Nog een plus punt,

Super dat alle producten per stuk werden geschoten zonder indruk van opgevoerde samples. What you see is what you get. Hier kun je op bouwen.

Ondanks dat ik niet live op de demo kon zijn heb ik er via live stream met plezier gekeken en ervan genoten en wat producten in mijn hoofd. (dat laatste gelukkig niet letterlijk) :D
 
Gisteren ook bij de demo aanwezig geweest. Zoals eerder aangegeven hartelijke ontvangst met een hapje en een drankje. Vond het ook chill om weer een aantal mods en members te ontmoeten.

Niet alle producten kwamen evengoed uit de verf maar een aantal hadden vermoedelijk nog last van vocht. Wat ik wel heel goed vond was dat ze op een enkele compound na alle nieuwe producten hebben geschoten. Het schieten per 1 verdient ook een pluim want zo krijgen de mensen een realistischer beeld van de producten. De finale was echt vet.

De producten die er voor mij echt uitsprongen zijn de Salvation, Sky Princess, Castle Crasher en Lady of the Night.

Fireworks for All en team bedankt voor een mooie gezellige avond en hoop dat we als freaks zijnde ieder jaar de mogelijkheid krijgen bij jullie demo aanwezig te zijn.

@Mustang68 de burst van de boxen is goed te noemen
 
Gisteravond gezellig met beastmode en vuurwerkkoning afgereisd naar Koekange. Ik ken fireworks for all al 2 jaar, en was zelfs bij de allereerste demo in Enschede twee jaar terug. Des te leuker was het dan ook om te zien hoe ze in korte tijd van 5 cakeboxen naar een volledige vuurwerkcollectie met cakes, compounds, pijlen en pakketten zijn gegroeid. En gegroeid is ffa zeker!

We waren erg vroeg bij Kuiper, dus we hadden alle tijd om rustig naar de dummies te kijken en even met meneer en mevrouw Riezebos te spreken. Mooi om te zien dat zij zo'n hart voor vuurwerk hebben! Al snel kregen we te horen dat 90% van de producten vanavond daadwerkelijk productie zou zijn, en dan de meeste producten op zichzelf geschoten zouden worden. Dit alles zodat je weet wat je de 31e in de straat neer zet. Helemaal top natuurlijk deze mindset!

Na een lekker bakkie koffie was er zelfs nog de mogelijkheid iets te eten, en langzaam maar zeker werd 't steeds drukker bij Kuiper. Rond een uur of 9, toen zo'n 150 verkopers, geïnteresseerde verkopers en fans aanwezig waren, werden we met een bus naar een anderhalve kilometer verderop gelegen weiland gebracht, waar bijna hetvolledige arsenaal van FFA geschoten zou gaan worden. Hier hadden zich al enkele honderden inwoners van Koekange zich verzameld waardoor het gezellig druk was geworden.

Rond half 10 begon het schieten. Eerst de cakes (kleine cakes per 2) en daarna de compounds. Het was super om te zien hoe ffa in 2 jaar gegroeid was. Nieuwe effecten, waaiers, speciale shapes, alles kwam naar voren. Zoals eerder gezegd was der inderdaad soms wat overlap in effecten, maar heeft niet elke importeur dat? Alle compounds waren goed uitgevoerd, harde bursts, heldere kleuren en mooie effecten. Geen een bak viel me tegen.

In mijn ogen de toppers van de avond;
- Trust
- Salvation
- Sky princes
- Treasure hunter
- Castle crusher
- Lady of the night
- Thrillseeker

De afsluitende finale was ook geweldig. Een bijna volledige prof pyromusical met mooie shells, mooie steppers en goede timing. Kuddos voor Royal! Enige dat jammer was, is dat er geen producten van FFA in de finale zaten, maar de kwaliteit van de finale maakte dat zeker goed!

Ik hoop dat de avond voor fireworks for all een aantal nieuwe mogelijkheden heeft geboden, ik verwacht dat steeds meer freaks, indien in de buurt, voor een of meer producten van FFA zullen gaan kiezen en ik ben heel benieuwd waar ze over 2 jaar staan. Mijn complimenten voor een mooie avond!
 
Ook mijn dank aan FFA voor een mooie en geslaagde avond. Was allemaal prima geregeld en het eten was heerlijk. Producten vond ik goed, vooral de kleuren vielen mij in positieve zin op. De finale was geweldig natuurlijk.
 

40507801_1922308011178221_7519367551990628352_o.jpg



40593364_1922307831178239_4743486654797316096_o.jpg


40472901_1922307807844908_2353181378540994560_o.jpg


40552140_1922307821178240_8566153293657538560_o.jpg


40595173_1922307911178231_5903784984778375168_o.jpg


40628705_1922307957844893_424062436329390080_o.jpg


40580373_1922308664511489_8780812430511964160_o.jpg


40521141_1922308671178155_1675461931806228480_o.jpg


40545266_1922308641178158_6505178911293308928_o.jpg
 
Ik sluit me ook volledig aan bij het verslag van Koala. Het begin:


Deze producten zijn nog geen topics van dus dan maar hier:





 
Laatst bewerkt:
Hierbij nog de finale van de Demo. Alle producten zijn geupload en staan op mijn kanaal en in de desbetreffende topics. Nogmaals bedankt voor de gastvrijheid!

 
Ook even een kort verslagje van mij :)

Ik heb gisteren een hele fijne demo beleefd in Koekange. Het was wel ver rijden, maar je moet er iets voor over hebben. Omdat ik weer in een winkel ga werken die FFA verkoopt, wilde ik graag zien hoe deze producten het doen. Dan weet ik straks wat ik de klanten aan kan raden.
FFA timmert goed aan de weg, met meer verkooppunten en veel nieuwe producten. We waren mooi op tijd en werden warm verwelkomt bij een leuk aangeklede showroom. Hapjes, drankjes, tafels...aan alles was gedacht. We werden zelfs met een touringcar naar de demolocatie gereden, die anderhalve kilometer verderop lag! Dat heb ik nog nooit meegemaakt. :shocked:
Ik heb een duidelijke vooruitgang gezien in de ontwikkeling van de producten. Dit jaar zijn de nieuwe producten sneller en diverser dan de artikelen van afgelopen jaar. Er is meer gebruik gemaakt van verschillende schietrichtingen en ook in effecten zie ik verbetering. De kleuren zijn bijzonder helder. Ik zie helaas wel nog steeds bepaalde effecten erg vaak terugkomen, maar dat zal vast samenhangen met de fabriek. Als een fabriek erg goed is in floss effect en zilveren blinkers, zie je die vaak terugkomen. Daarmee blijft dat effect nog steeds goed, maar gaat het wel vervelen als je dat voor de zesde keer in een box ziet zitten. Gooi eens een salvo crossettes of fluiters tussendoor, en je krijgt een hele andere box :idea: Als een klant nu vier FFA boxen koopt, ben ik bang dat de klant gaat vinden dat er te weinig verschil tussen die boxen zit.
Gelukkig heb ik deze avond geen enkele echte afrader gezien. De producten die er in positieve zin uitsprongen, zijn Trust, Salvation, Twisted Vikings en Lady of the Night.

De finale was ook een fijn toetje! :D Leuke (hoewel korte) pyromusical van Royal!

Hier is mijn film van de finale, in 4K:

Fireworks For All, bedankt voor de gastvastheid! :bye:
 
Allereerst dank naar FFA voor het mogelijk maken van de productdemo. Gisteravond genoten van een prima avond. Ook Royal dank voor de prachtige finale.

Pluspunten:
- zeer heldere kleuren
- goede bursts
- effectgrootte zeer netjes. Zelfs de goedkope potjes goede spreiding
- zeer goede kwaliteit van het vuurwerk
- de adviesprijzen vind ik netjes, had nergens het idee dat het geen waar voor het geld was.
- vertraging tussen de bakken in 1 compound minimaal.

minpunten:
- te weinig afwisseling gezien. Ieder product an sich was goed, maar de hele collectie zou ik niet hoeven aan te schaffen, te veel herhaling in de compounds
- te veel compounds misten een goed einde. Had meerdere keren het idee alsof de compound uitgegaan was. De climax mistte
- de afwisseling in snelheid. Begin rustig en dan toewerken naar snel, maar niet snel,rustig snel snel rustig


De minpunten zijn voor mij trouwens van toepassing op bijna alle producten van alle importeurs.
Al met al goed spul voor de reguliere consument, voor mij als pyrofreak paar toppers die ik wil aanschaffen.
 
Dag Detaillisten en Liefhebbers,

De rommel is weer opgeruimd en alles is weer aan de kant.
Het was voor Fireworks For All de eerste keer dat we een demonstratie hebben gehouden en in 1 woord het was geweldig.

Ik ben zeer tevreden hoe het verlopen is en mijn team wat me geholpen heeft, bedankt jongens en dames :handsup:

Binnenkort ben ik weer in China, dan zal ik met de fabrieken praten over de effecten, wat er in de reacties worden aangegeven.

Bent u detaillist en wilt u meer informatie, twijfel niet en stuur een email dan neem ik contact met u op: [email protected]

De eerst volgende demo waar Fireworks For All weer geschoten gaat worden is 30-11-2018 in Almelo.

Fijne avond allemaal en tot ziens,

Bedankt voor jullie komst en belangstelling!

Bert Riezebos
[email protected]
 
Bert,

Als eerste bedankt dat ik jullie demo mocht bijwonen. Het was top geregeld.

Hierbij de volledige product demo in zijn geheel met alle producten.

 
Back
Bovenaan