Ambtenaren op de been bij actie tegen drugs, mensensmokkel en accijnsfraude Hazeldonk

dennis-pyro

VWC lid
BREDA - Bij Hazeldonk waren woensdag 125 medewerkers van diverse overheden, zoals politie, de gemeente Breda en de Belastingdienst, op de been om 24 panden, 65 vrachtwagens en 45 personenauto's te controleren. Zij hadden speciale aandacht voor drugs, mensensmokkel en accijnsfraude.

Image.aspx


In een bedrijf vonden zij drie caravans waarin illegaal mensen woonden. Verder lag in een voertuig verboden vuurwerk en was een chauffeur mogelijk zonder vergunning aan het werk bij een bedrijf. Ook bleken vier Nederlandse bestuurders onterecht een buitenlands kenteken te hebben. Zij krijgen alsnog een aanslag voor onder meer de motorrijtuigenbelasting.

Belgische politie controleert voertuigen
De Belgische politie controleerde 83 voertuigen. Drie bestuurders hadden te veel gedronken of drugs gebruikt. Verder deelden agenten boetes uit voor onder meer het rijden zonder rijbewijs en een parkeerovertreding.

Ook de Douane, Arbeidsinspectie, het Ministerie van Defensie, de Koninklijke Marechaussee en het Openbaar Ministerie werkten mee aan de handhavingsactie

Bron: klik Hier
 
Back
Bovenaan