Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notitie: This feature may not be available in some browsers.
14 Juli is de toch de nationale feestdag van de Fransen? Dus dan is er waarschijnlijk dit jaar weer zo'n vuurwerkshow? En bedankt voor het filmpje!
Rutger
het vuurwerk bij de Eifeltoren voor de 14e Juli werd vorigjaar geschoten door de firma Prestatech. Dit is wel een firma waar je dat soort vuurwerken wel aan kunt overlaten.
Groupe-f heeft zich ook al eens gewaagd aan vuurwerken bij de Eifeltoren.. Toen hadden ze de hele eifeltoren er ook bij gebruikt. spektakel gegarandeerd in Parijs dusop de 14e Juli.. maar het is er erg druk. En pas op voor zakkenrollers en andere dieven
Overigens kun je ook nog eens overwegen om naar bv Carcassonne te gaan.. Dit dorpje omwalt door een echte oude kasteel muur staat ieder jaar garant voor een immens vuurwerk vannaf de kasteel muren daar!
Waarschijnlijk ben ik de 14é in parijs voor dit vuurwerk![]()