Vuurwerk Almere-Haven De Steiger 29 1351 AB Almere

Stad/dorp: Almere
Locatie: MANIFESTATIEVELD STRANDWEG-ALMERE HAVEN
Datum: 20 December 2014
Tijdstip: Tussen 19:30 en 20:30
Schietbedrijf: DFP VUURWERK
Wat: Consumentenvuurwerk
Bijzonderheden: Demo Vuurwerk Almere Haven
Collectie: Wolff
Website: www.vuurwerkalmerehaven.nl
 

Bijlagen

  • a3-tabloid-v.u.jpg
    a3-tabloid-v.u.jpg
    265,9 KB · Weergaven: 0
Laatst bewerkt:
Foto winkel www.vuurwerkalmerehaven.nl

Foto winkel www.vuurwerkalmerehaven.nl

De winkel is klaar voor de verkoopdagen vanaf morgen gaan wij open voor de voorverkoop en natuurlijk het inleveren van de Jumbo spaaractie:D
 

Bijlagen

  • vuurwerk 300.jpg
    vuurwerk 300.jpg
    167,3 KB · Weergaven: 2
  • vuurwerk 400.jpg
    vuurwerk 400.jpg
    167,8 KB · Weergaven: 2
  • vuurwerk 100.jpg
    vuurwerk 100.jpg
    137,3 KB · Weergaven: 2
  • vuurwerk 200.jpg
    vuurwerk 200.jpg
    162,9 KB · Weergaven: 2
Vanavond om 19.30 de demo van deze winkel op het sportveld van FC Almere, Sportpark de Marken 8, 1355 ES Almere Haven.. Wie gaat er nog meer heen?
 
Inmiddels een aantal leuke bestellingen gedaan bij deze winkel. Ga er dit jaar voor het eerst heen, maar vind het nu al een top zaak. Heerlijke prijzen in de outlet en zeer goede service! Altijd zeer snel en vriendelijk antwoord. Bedankt Vuurwerk Almere Haven!
 
Zo als jullie al beetje hadden vernomen hebben we dit jaar geen vuurwerk demo in Almere Haven.
We hebben ruim 4 maanden achter de schermen met de gemeente en het schietbedrijf keihard gewerkt om een nieuwe locatie te vinden.
Vorig jaar was de opkomst zo groot dat de gemeente veel eisen had dit jaar en binnen Almere Haven was er gewoon geen plek waar we konden schieten met toestemming op dit moment ook wegens werkzaamheden.
Op het laatst was het ook helaas niet meer haalbaar.
We zullen volgend jaar weer in de zomer met de gemeente aan het werk gaan om weer een demo in Almere Haven voor elkaar te krijgen.
Want laten we eerlijk zijn we zitten in Haven dan wil je ook in Almere Haven schieten en niet ergens anders.
Dus na 2 jaar helaas dit jaar niet !!

We hadden graag onze nieuwe lijn van Pangu willen schieten namelijk maar helaas.

WEL hebben we nog de finale van vorig jaar.


Vriendelijke groet,

Vuurwerk Almere Haven
 
De eerste 2 dagen zitten erop en we hebben vele freaks voorbij zien komen in de winkel.
Wij hopen dat iedereen tevreden is met zijn levering.
Zeker omdat het onze 2e jaar was waar we wat meer op Vuurwerk crew aanwezig zijn geweest.

Wij horen graag van jullie

Verder wensen we jullie een fijne jaar wisseling toe en een gezond 2017..

Vriendelijke groet,

Vuurwerk Almere haven
 
Ja hoor, was prima in orde, bestelling klopte. Was de eerste ochtend, en het leek nog even wennen voor de dames en heren achter de toonbank, maar ik stond met een goed kwartier buiten met mijn bestelling! Tot volgend jaar!
 
Iedereen de beste wensen voor 2017.

Wij hebben erg genoten dit jaar van de verkoopdagen en kunnen zeggen dat alles lekker gelopen heeft.
We vonden het zeker leuk dat diversen crewleden de weg naar vuurwerk almere haven ook gevonden hebben en hopen dat ze genoten hebben van hun aankopen.


Dit jaar bestaan we 5 jaar dus 2017 wordt voor ons een feest jaar.:)

We hebben trouwens diversen filmpjes al binnen gekregen van de Niewe Duitse lijn van gbv van klanten en zullen ze allemaal even verzamelen en dan even plaatsten.

Vriendelijke groet

Vuurwerk Almere haven

Dennis
 
Dik tevreden over deze winkel! Niet alles ging helemaal soepel bij mijn bestelling, maar dat werd allemaal meer dan voldoende opgelost! Aardige mensen die echt verstand hebben van vuurwerk. Bedankt Vuurwerk Almerehaven!
 
Dik tevreden over deze winkel! Niet alles ging helemaal soepel bij mijn bestelling, maar dat werd allemaal meer dan voldoende opgelost! Aardige mensen die echt verstand hebben van vuurwerk. Bedankt Vuurwerk Almerehaven!

Dit jaar voor het eerst besteld. Ben benieuwd. :)
 
En ondertussen geeft niemand ergens antwoord op.

Ontopic: ik deel dezelfde ervaring. Naast dat zowel de eigenaar (ben zijn naam even kwijt) als Dennis vol passie het hele jaar bezig zijn met vuurwerk, weten de heren goed advies te geven (aan consumenten). Wij freaks denken het toch allemaal beter te weten... tenslotte misschien het belangrijkste: hoge levergraad en heel klantvriendelijk!
 
Op zich prima winkel, met soms lekker acties in de voorverkoop. Enige nadeel wat ik vorig jaar, was dat toen ik mijn bestelling kwam ophalen heb ik daar ongeveer 15 tot 20 minuten moeten wachten. Ik was er rond 19:15, terwijl mijn ophaaltijd tussen 19:30 en 20:00 was. Dat was jammer. Verder alle artikelen netjes geleverd tegen een zeer scherp tarief.
Inmiddels heb ik al weer bestellingen daar geplaatst.
 
Waar baseer jij dat op als ik vragen mag ?

Vragen mag altijd, of je antwoord krijgt is dan vervolgens weer de vraag :p Maar bij deze de toelichting:

Vorig jaar bij het ophalen met verschillende medewerkers waaronder Dennis gesproken (die hier op het forum ook actief is) en uit de gesprekken bleek iig al dat het aardige en geïnteresserde mensen zijn, maar denk dat je vooral doelt op het 'verstand van' gedeelte. Iig Dennis, waar ik het meest mee gesproken heb, is zelf ook liefhebber, wat ik baseer op de manier waarop hij over de zaak en vuurwerk praatte. Daarnaast kent hij de producten die hij aanbiedt en kende hij ook de producten die ik vorig jaar niet bij hem gehaald heb maar wel in mn collectie had, wat ik dan weer baseer op het feit dat hij van bepaalde cakes die ik opnoemde aangaf dat het mooie producten zijn. Ook een andere medewerker (misschien wel de eigenaar die al eerder genoemd werd) die er op dat moment was kon goed meepraten.

Dit jaar inmiddels ook weer een aantal keer contact gehad en ook daaruit blijkt betrokkenheid bij de klant en passie voor vuurwerk.

Hopelijk is hiermee je vraag beantwoord :)
 
Ik heb hier een aantal reacties verwijderd. We gaan niet op de persoon reageren en het draagt niets bij aan dit topic.

Graag weer on topic.
 
Hopelijk is hiermee je vraag beantwoord :)


Zeer zeker is mijn vraag hier mee beantwoordt, vind het altijd leuk om te horen als er wordt gezegd dat er een winkel is met personeel weet waar ze het over hebben.
Dat was ook de reden van mijn vraag, omdat er talloze verkooppunten zijn waar menig personeelslid namelijk totaal niet weten waar ze het over hebben, laat staan dat ze producten moeten adviseren.
Dus nogmaals : thnx voor je uitgebreide toelichting.
 
Back
Bovenaan