StingrayG6
VWC lid
Bedenk wel dat als hier een link van hun wordt gedeeld dit direct extra bezoeken oplevert op hun platform.
Uiteindelijk gaat het ze daar om.
Uiteindelijk gaat het ze daar om.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notitie: This feature may not be available in some browsers.
Welke moeten we kiezenBelachelijk.
Lijkt wel of het AD/Stentor/De Gelderlander harder dan ooit anti-vuurwerkpropaganda voeren... het zit ze erg hoog denk.
Dit is een prachtig voorbeeld van hoe VERDEELD de vuurwerk wereld wel niet is, en laat zien dat onze passie gedoemd is, want samenwerken kunnen we niet.
Precies dit. Dat ze (BPN / vuurwerkvrouwen / hvlv / etc etc) de koppen eens bij elkaar steken en zorgen dat ze één front zijn tegen de anti-lobby. Schakel een PR / Crisismanagement bureau in die weten hoe ze de media moeten bespelen en zorg voor een tegengeluid en ontkracht die onzin die verkondigd wordt in de media.
Zouden we dit niet naar onze hand kunnen zetten?
Ik zag ook de groep hvlv? Hier op de site
Kunnen jullie niet om tafel met deze bond?
Schijnbaar hebben deze heren het bereik om landelijk in het nieuws te komen.
Als je hier een samenwerking uit kan halen en dan bedoel ik niet de show in elke wijk maar bijvoorbeeld een vuurwerkpas.
Iedereen kan deze halen en hiermee kan je je vuurwerk kopen eventueel zou je dan nog kunnen gaan onderhandelen om 2kilo blokken legaal te maken plus aanpassing op de 25 kilo regel.
Ik denk persoonlijk dat er te negatief naar dit bericht gekeken word.
Met wil samenwerking en communicatie kan dit wel eens de grootste opening zijn in tijden.
Precies dit. Dat ze (BPN / vuurwerkvrouwen / hvlv / etc etc) de koppen eens bij elkaar steken en zorgen dat ze één front zijn tegen de anti-lobby. Schakel een PR / Crisismanagement bureau in die weten hoe ze de media moeten bespelen en zorg voor een tegengeluid en ontkracht die onzin die verkondigd wordt in de media.
Ik zie die opening helaas niet. Het is voer voor propaganda, en gestoeld op leugens. Op deze manier kunnen we het niet winnen.
Er zijn 2 artikelen geschreven voor meerdere kranten:
https://journa.com/carla-van-der-wal
Het staat bijvoorbeeld ook al in het Parool.
https://nltimes.nl/2021/01/04/dutch-fireworks-association-wants-local-fireworks-showsDeze vrouw heb ze niet alle 24 in een kratje. Zij heeft ook het artikel de wereld in geholpen over het gezin in Winterswijk wat het huis gezet was omdat er vuurwerk aangetroffen was. Heb der telefonisch nog gesproken. Neemt alles klakkeloos over van wat der verteld wordt en plaatst dit direct. Burgemeester aldaar refereerde in dat art meteen naar wat er in Enschede gebeurt was. Met 250kg vuurwerk in een schuurtje met open liggende electra kabel en wat ze er wel niet allemaal bij vermeldde
https://www.chocolatspecials.com/ ( Check het telefoon nummer op deze website )
https://www.facebook.com/Nederlandsevuurwerkbond/ ( En nu hier )
https://www.facebook.com/profile.php?id=100001836455319 ( Dhr Onrust )
https://www.facebook.com/PuurPassieIJs ( Scroll door naar bericht van 29 sep 2017 )
Dit klopt van geen kant.. wie is deze man ? Oud pyrotechnicus yeah right
De hele vraagstelling is zo opgebouwd, dat het altijd 2 tegen 1 is. Ze zullen die 2 "ja," bij elkaar optellen.
Maar beste mensen van het AD, een VERBOD betekend dat er GEEN vuurwerk mag zijn. Dus niet dat half gebakken antwoord; maar een beetje vuurwerk is oké.
Dat vuurwerk wat je zag namelijk, was ILLEGAAL EN REEDS VERBODEN!