Zena Megastore Olen

Original goes Valencia

Geplaatst : 16-03-2009

mascleta640.jpg


Corne, Rob, Lesley en de bijbehorende dames genieten van de knotsgekke vuurwerkambiance in Valencia. De eerste berichten sijpelen binnen en ze worden helemaal gek daar. Waarom kan dat niet in Baarle-Hertog? Alhoewel... Mensen schieten pijlen los uit de hand en knallers, harder dan onze Toffee, vliegen letterlijk om je oren. Kindjes van een jaar of 10 sjouwen met tassen vuurwerk. Om de de paar seconden hoor je wel ergens een knal en zelfs babytjes of dieren kijken er niet meer van op. Mascleta's gaan loeihard en veroorzaken een mega druk op je lichaam en vooral je oren natuurlijk. De harde kern van Original Fireworks gaat helemaal uit de panty daar in Valencia en had dit voor geen goud willen missen. Volgens de laatste berichten liggen ze nu knock-out op hun hotelkamer. Dat heeft niet met het vuurwerk te maken maar meer met de servessa's van gisterenavond...

http://www.vuurwerkbelgie.com/nieuws.php
 
De mascleta zal nooit zo hard knallen als toffee's normaal doen. Maar we zullen zien.
De prijs is ook niet bekend want ze moeten eerst nog zien ; Hoe groot hij is, de inkoopprijs, en nog meer.
Overigens, er is inderdaad iemand in china voor OF. Hij is daar al 6 weken aan het testen en fabrieken aan het afgaan. Wat een vervelend baantje
 
Voor de liefhebbers volgt hier een lijstje van wat we nog in onze bunker hebben:
-100.000 klapper
-20.000 klapper
-5.000 klapper
-Hindoe 3000
-Mandarin 2000
-Sixpack
-Thundering Heaven
-Nitrate Cake
-Thunder King 'knalmortiertjes)
-Chainthunder 250 - 500
-Choet Cracker
-Choet Banger
-M-10.000
-7 Bang Rocket
-Spanish Cracker C
-Golden Dragon
-Thunder Cracker

http://www.vuurwerkbelgie.com/forum/index.php?showtopic=2788
 
Het was even plannen voor de Leuke Vuurwerkmensen Club Crew, maar we hebben een geschikte datum gevonden voor de Mei-Meeting 2009. De Mei-Meeting 2009 zal gehouden worden op 10 mei 2009 in Baarle Hertog! Bezoekers van de Mei-Meeting 2008 hebben een geweldige dag gehad. We gaan proberen om dit in 2009 te evenaren en zelfs te verbeteren. Verdere informatie qua tijd of exacte locatie zal op het vuurwerkbelgie forum verschijnen. Ook zal iedereen hierover nog een e-mail ontvangen. De Mei-Meeting 2009 is alleen voor LVC leden. Er staan nog ruim 90 e-mails te wachten met inschrijvingen om beantwoord te worden door de Leuke Vuurwerkmensen Club. Het kan dus zijn dat je je al een tijd geleden hebt ingeschreven, maar nog niets hebt gehoord. Excusses hiervoor. Uiteraard is alles voor 10 mei 2009 beantwoord, zodat iedereen bij de Mei-Meeting aanwezig kan zijn.

Voor verdere vragen kun je je tot het forum wenden: http://www.vuurwerkbelgie.com/forum/index.php?showtopic=4082 Met vriendelijke groet, De Leuke Vuurwerkmensen Club Crew.
 
Als je even hebt opgelet dan zag je duidelijk dat de prijs van messier in belgie van 8 naar 8,50 ging. De prijzen zijn dus weldegelijk gelijk!

Ook vergelijken wij met Baarle, omdat daar erg veel concurentie is kan de prijs soms wat lager liggen. Maar echt grote verschillen zal je niet vinden hoor.
 
ow ow ow Zo stoer...
Volgens mij zag ik tijd geleden Zena Pot Messier 8 Euro en diezelfde tijd geleden Zena Messier 8,5 Euro in Brugge... Genoeg gezeurd hierover!
 
ow ow ow Zo stoer...
Volgens mij zag ik tijd geleden Zena Pot Messier 8 Euro en diezelfde tijd geleden Zena Messier 8,5 Euro in Brugge... Genoeg gezeurd hierover!

Zo stoer.... , wil je koekie nu omdat je dat zegt? :frusty:
Als je een beetje op de hoogte ben van de prijsstijging wist je dat die in baarle en brugge duurder is geworden, en zowat als ie 50cent duurder is, 50cent!!!
Wat wil je daar voor kopen zakkie lollie's bij de Lidl? dan koop je gewoon lekker meer stuks of een karton krijg je zowiezo korting en is het een paar euro goedkoper :bonk:
 
er was iemand die fotos had van de Bunker..
en daar stonden ook allemaal acties op..

weet iemand die nog te vinden?
Ook waren er fotos van sier actie..
dus wie weet waar ze staan?

post het eff hier ;)
 
hier is der een

Foto is van Strik ?
vb5ri0.jpg
o


en de actie van de Z39 serie is;

3 Voor 30 euro.
6 Voor 55 euro.
12 Voor 100 euro

Bron: rick_Oisterwijk
 
Laatst bewerkt:
inderdaad...ben wel eens benieuwd eerlijk gezegd...altijd leuk om over vuurwerk in Belgie te lezen, wat verkoopt snel, wat niet, zijn er acties....etc etc.. :D

Na Fallas is het redelijk stil rondom Original/Zena...alleen dat er een mascaleta komt en andere nieuwe producten..maar veel is daarover ook nog niet bekend... :wink:
 
Back
Bovenaan