-Ghost-
VWC lid
In principr heb je een punt. Alleen bereik de dreun van een 50 grammer of een 300mm de oren van veel meer anti's, dan een trektouwtje.
CQ, meer mensen worden getriggered door de hardere knallen.
En de twijfelaar duw je er ook mee naar links helaas. De nog bijzonder grote groep die de jaarwisseling wel leuk vind met wat vuurwerk, maar al die harde dreunen wel zat is.
Het allemaal niet zo zwart-wit als het soms lijkt
Begrijp me niet verkeerd, ik houd me al jaren netjes aan de regeltjes, enige regel die ik overtreed is die 25kg regel, heb op scholen voorlichting gegeven en vuurwerkbrillen en aansteeklontjes uitgedeeld maar ik heb gemerkt dat het allemaal geen reet uitmaakt, op oud en nieuw krijg ik ook scheldpartijen en bedreigingen naar me toe voor cat 2 consumentenblokjes, die anti's maakt het allemaal niet uit joh die willen gewoon alles weg hebben. We hebben gewoon pech dat er zoveel mensen zijn die op links stemmen
F3 is volgend jaar verboden en er is een motie ingediend voor F2 vuurpijltjes en rotjes
