Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notitie: This feature may not be available in some browsers.
Demo staat op pagina 9 van dit topic, alleen lijkt de code ook niet op het pakket te werkenToch wel grote twijfel om het pakket te halen.... hoe waren deze op de demo onlangs?
Demo staat op pagina 9 van dit topic, alleen lijkt de code ook niet op het pakket te werken
Nee ik zag het, opzich wel logisch ook gezien de korting die al op het pakket zit
Als je de 7 cakes los in je mandje doet, blijft er nog geen €124 euro over. Een hele dikke vette prima prijs voor de set, al zeg ik het zelf
EDIT: Dat is gewoon 50 euro onder de prijs van de set O_o Dus lijkt me enigszins ongepast om te vragen of de korting ook op de setprijs gegeven kan worden haha
Haha shit, kan geen bestelling doen aangezien ik op dit moment in spanje ben.
Geeft dan aan: factuuradres postcode is geen geldige postcode. Aanpassen lukt ook niet.. helaassss.
Haha wel een adres in nederland, alleen omdat ik nu dus in spanje ben zegt die bij staat alle plaatsnamen etc hier. Als ik zomaar wat aantik komt het weer niet overeen met de postcode zeg maarHeb je geen adres in Nederland? Doe mij even een pm, vul je mijn adres in. Mits dat geen probleem is @Stefanfreak?